Trybut do najlepszego unboxingu na świecie!

by Krzysztof Turowski

Ten materiał nie powstałby gdyby nie pewien wielki (nazwijmy go wprost) fuck-up z mojej strony. Niestety czasem tak to już bywa, że nie wszystko zawsze idzie tak jak powinno. Mimo wszystko to nie tyle sukcesy, a właśnie błędy i porażki świadczą o tym w jaki sposób podchodzimy do naszych działań. Właśnie dlatego, specjalnie dla Was powstał trybut do najlepszego unboxingu lunety Thermion na świecie!

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego filmy z kategorii unboxing są tak popularne i tak chętnie oglądane? Co sprawia że chcemy oglądać jak ktoś otwiera paczkę, rozpakowuje sprzęt i ogląda jej zawartość ciesząc się czasem jak dziecko z jej zawartości, a czasem będąc wręcz niezadowolonym z zawartości?

Otóż unboxing daje szansę na to, żeby samodzielnie zbadać, zweryfikować i dowiedzieć się jak wygląda nietylko produkt, ale także co takiego znajduje się w pudełku i jak firma która dany produkt oferuje traktuje swoich klientów. W unboxingu liczą się bowiem detale. To one świadczą o tym jak prezentuje się produkt, na co zwrócił uwagę producent i czy sama zawartość wpłynie w jakiś sposób na to czy ktoś będzie chciał dany produkt kupić.

Unboxing ma znaczenie szczególnie dzisiaj, w dobie cyfrowego świata, gdzie zakupy dostarcza do domu kurier, lub odbieramy je własnoręcznie w paczkomacie. Dzisiaj niewiele osób uda się fizycznie do sklepu i będzie chciało fizycznie oglądać produkt. Dziś chcemy aby jak najwięcej informacji było dostępnych online, tu i teraz. Czasem to właśnie te małe drobiazgi i łatwość dostępu do nich potrafią zadecydować o tym, czy dokonamy zakupu produktu X czy Y.

Inną kwestią jest też ciekawość. Unboxing często dotyka rzeczy drogich i trudno osiągalnych. Stąd nasza ciekawość odnośnie tego, co znajduje się gdy do ręki trafia nam sprzęt za kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lub więcej tysięcy złotych. Ciekawość to droga w kierunku opinii. Unboxing bowiem to nie tylko otwarcie pudełka, ale to także opinia, którą wyrabia sobie zarówno ten kto dany przedmiot otwiera, jak i ten kto to później ogląda. 

Właśnie dlatego, bardzo zależało mi na tym, że gdy Pulsar udostępnił mi tak topowy produkt jakim jest ich luneta Thermion XP50 pokazać co znajduje się w środku. Chciałem pokazać za co płaci klient i co otrzymuje. Jednakże stało się coś dziwnego i pliki które teoretycznie zapisały się na karcie w magiczny sposóļ zniknęło. Jednakże to właśnie szacunek do Was sprawił, że gdy coś zawiodło czułem się z tym źle i stwierdziłem że muszę to zmienić. Tak narodził się pomysł aby nagrać trybut! Trybut do najlepszego unboxingu na świecie! Musicie mi uwierzyć, że był to najlepszy unboxing na świecie! Naprawdę  chciałbym żebyście tam wtedy byli i go widzieli 😉 

Tak więc ten trybut nawet nie jest podobny do najlepszego unboxingu na świecie, ale koniecznie musicie go zobaczyć! 

Oto on…..

Darzbór!

You may also like

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro