Stażysto!  Nie wiesz o co pytać opiekuna?

Opiekunie! Nie wiesz jak przeprowadzić stażystę przez okres stażu?

Szukasz informacji, ale nie wiesz od czego zacząć?

Czas na staż z pomysłem!

Staż z pomysłem to specjalny cykl dedykowany zarówno stażystom jak i myśliwym. To cykl dla obecnych i przyszłych opiekunów stażu, oraz dla każdego myśliwego lub entuzjasty łowiectwa który myśli nad dołączeniem do łowieckiej braci.

Stażysto, wiesz, czego spodziewać się po stażu kandydacki? Czy wciąż słyszysz ze wszystkiego się dowiesz, gdy już do niego przystąpisz? Chcesz wiedzieć jaki jest koszt zostania myśliwym i nie być zaskoczonym kwotami? Nie wiesz czego się spodziewać na pierwszym polowaniu i od czego zacząć rozmowę z myśliwym czy zarządem koła?

Ja też całkiem niedawno podchodziłem do stażu.

Miałem te same wątpliwości i pytania, które pojawiają się teraz w twojej głowie – czy to na pewno dla mnie, czy dam rade, czy zdam egzamin, jak stanąć na odprawie, jak się zachować na linii, dokąd pójść i co zrobić, jak użyć gwary, żeby się nie ośmieszyć? Ileż bym dal, żeby na rynku była taka pozycja jak ta, gdy pierwszy raz wybrałem się z opiekunem na polowanie. Wiedziałbym o wiele więcej! Czułbym się pewniej, wiedziałbym jakie pytania zadawać.

Taka pozycja na szczęście już jest! Książkę “Staż z pomysłem – podręcznik dla przyszłych i obecnych myśliwych” znajdziesz w zakładce Sklep.