Fishing

by Krzysztof Turowski

Stażysto, wiesz, czego spodziewać się po stażu kandydacki? Czy wciąż słyszysz ze wszystkiego się dowiesz, gdy już do niego przystąpisz? Chcesz wiedzieć jaki jest koszt zostania myśliwym i nie być zaskoczonym kwotami? Nie wiesz czego się spodziewać na pierwszym polowaniu i od czego zacząć rozmowę z myśliwym czy zarządem koła?

Myślisz czy to na pewno dla mnie, czy dam rade, czy zdam egzamin, jak stanąć na odprawie, jak się zachować na linii, dokąd pójść i co zrobić, jak użyć gwary, żeby się nie ośmieszyć? Ileż bym dal, żeby na rynku była taka pozycja jak ta, gdy pierwszy raz wybrałem się z opiekunem na polowanie. Wiedziałbym o wiele więcej! Czułbym się pewniej, wiedziałbym jakie pytania zadawać.

Taka pozycja na szczęście już jest! Książka “Staż z pomysłem – podręcznik dla przyszłych i obecnych myśliwych” już w przedsprzedaży!

Staż z pomysłem - podręcznik dla przyszłych i obecnych myśliwych

W moim sklepie

Na moim blogu

[wvc_post_index el_id=”index-36320″ post_display=”grid_classic” post_display_elements=”show_thumbnail,show_date,show_text,show_category,show_author” pagination=”link_to_blog” item_animation=”zoomIn” posts_per_page=”3″ orderby=”” order=””]
[wvc_parallax_holder y_axis=”-120″ smoothness=”10″][wvc_facebook_page_box height=”400″ show_posts=”true” show_faces=”true”][/wvc_parallax_holder]
[wvc_parallax_holder y_axis=”80″ smoothness=”10″]

Obserwuj mnie

Obserwuj mnie na Facebooku i Instagramie.

[/wvc_parallax_holder]
[wvc_instagram count=”8″ columns=”4″ follow_button=”true” add_padding=”true”]
Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro