Kim jestem?

Przede wszystkim jestem myśliwym, a także przewodniczącym komisji ds. komunikacji, promocji, kultury i etyki łowieckiej przy ZO PZŁ w Warszawie. Prowadziłem wykłady na szkoleniach dla kandydatów do Polskiego Związku Łowieckiego, podczas których omawiałem tematy „Zasady etyki, kultury i tradycji łowieckich z uwzględnieniem języka łowieckiego, kulturotwórcza rola łowiectwa, historia łowiectwa”, oraz 'Promowanie wizerunku myśliwego. Metodyka przekazywania wiedzy łowieckiej”. Byłem także rzecznikiem prasowym Zarządu Okręgowego PZŁ w Warszawie.

Od 2018 roku prowadzi bloga łowieckiego, jestem redaktorem portalu Polski Myśliwy i profesjonalnym fotografem. Moje zdjęcia były publikowane na stronach Polskiego Związku Łowieckiego i marki Sauer.

Kocham przyrodę! Staram się spędzać każdą wolną chwilę na łonie natury zbierając grzyby, polując lub wędkując.
Mam własny ogródek warzywny który co roku pielęgnuję i uprawiam aby móc cieszyć się domowymi przetworami zimową porą. Dzięki temu wiem, że jedzenie nie bierze się z półki w sklepie. Uważam że domowe jest najlepsze, najzdrowsze i najsmaczniejsze. Robię pyszne domowe wino.

Promuje podejście nie publikowania w internecie zdjęć upolowanej zwierzyny. Kocham łowiecką tradycję i z dumą dbam o Polskie Łowiectwo w podwarszawskich kołach.

Jestem także profesjonalnym fotografem ślubnym specjalizującym się w reportażu ślubnym EKT Project. 
Pokażę Ci, że Łowiectwo to nie tylko strzelanie do zwierząt!