Czas na projekt Darz Bór Stażysta!

by Krzysztof Turowski

Magazyn Darz Bór był dla mnie od zawsze pewnego rodzaju wyznacznikiem tego, jak powinien wyglądać program o łowiectwie. Nie zliczę tego ile odcinków obejrzałem i jak ogromny wpływ wywarło to na mnie. Przyznam, że zazdrościłem ludziom którzy pojawiali się w programie i gdzieś w odległych marzeniach miałem taką myśl – a może kiedyś i mi się uda…

Mijały lata a moja droga szła w nieznanym, ciekawym i ekscytującym kierunku! Napisałem własną książkę, a Przemek zgodził się wziąć nad całością patronat medialny. Nie spodziewałem się tego, że kiedyś nasze drogi splotą się na tyle, że pojawię się jako członek ekipy programu Darz Bór. 

Ale oto marzenia się spełniają! Właśnie startuje zupełnie nowy projekt – Darz Bór Stażysta. Projekt, który będziemy wspólnie tworzyć i który  mam nadzieję odmieni to jak postrzegamy staż w kołach i kandydatów na myśliwych. Jak to określiła moja serdeczna przyjaciółka Gosia – oto startuje „social mediowy / youtubowy projekt staży z interakcją z internautami, to się nie śniło leśnym dziadkom!”

You may also like

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro